Weź udział w konkursie i wygraj gamingowy PC o mocarnych podzespołach! Giveaway Instant Gaming

Świąteczny giveaway Instant Gaming

Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, dlatego sklep Instant Gaming postanowił zorganizować konkurs, w którym można wygrać prezent, którego pod choinką nie powstydziłby się żaden szanujący się gracz. Do zdobycia jest gamingowy komputer z mocarnymi podzespołami! Wzięcie udziału w giveawayu to tylko kilka chwil, więc zdecydowanie warto spróbować.

Świąteczny konkurs Instant Gaming – gamingowy PC główną nagrodą

Gamingowy PC Instant Gaming Konkurs
Zdecydowanie warto wziąć udział!

Sklep Instant Gaming postanowił wystartować ze świątecznym konkursem, w ramach którego można wygrać gamingowego PC-ta z prawdziwego zdarzenia. W skład specyfikacji komputera wchodzą m.in. następujące podzespoły:

  • Intel Core i7-12700
  • Nvidia GeForce RTX 3070
  • Thermaltake Toughram XS RGB 16 GB
  • Samsung 980 1 TB SSD

Nie da się ukryć, że to naprawdę mocny sprzęt, który uciągnie na wysokich ustawieniach zdecydowaną większość gier dostępnych obecnie na rynku.

Jak wziąć udział w świątecznym konkursie Instant Gaming, aby zawalczyć o gamingowego PC-ta?

Giveaway trwa do 24 grudnia, czyli Wigilii Bożego Narodzenia. Tego dnia zwycięzca zostanie wyłoniony i poinformowany o wygranej mailowo, choć na stronie Instant Gaming również będzie napisane, komu się poszczęściło.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba przejść na stronę sklepu, klikając poniższy przycisk. Następnie wystarczy tylko postępować zgodnie z opisanymi tam instrukcjami.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie, bo można tylko zyskać – jedynym warunkiem, który trzeba spełnić, jest założenie konta w sklepie Instant Gaming, jeżeli oczywiście ktoś jeszcze go nie ma. Powodzenia!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.