Konkurs – wygraj bilet na PGA 2022! Rozdajemy 15 wejściówek

PGA logo

Targi PGA 2022 coraz bliżej. We współpracy z organizatorami wydarzenia postanowiliśmy przygotować dla Was konkurs, w którym można zdobyć aż 15 wejściówek na poznańską imprezę dla graczy. Każdy ma szansę na wygraną, więc zdecydowanie warto spróbować!

Jak wziąć udział w konkursie, aby zawalczyć o bilet na PGA 2022?

Targi Poznań Game Arena 2022 odbędą się w dniach 7-9 października w Poznaniu. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym wygrywa aż 15 osób. Każdy z piętnastu szczęśliwców otrzyma od nas bilet upoważniający do bezpłatnego wstępu na wydarzenie w sobotę (08.10) lub niedzielę (09.10).

Aby wziąć udział w konkursie, w komentarzach pod postem odpowiedz na pytanie – „Jak zaczęła się Twoja przygoda z grami wideo i jaka gra na dobre sprawiła, że pokochałeś(aś) ten rodzaj rozrywki?„. Odpowiedzi przyjmujemy do najbliższego czwartku (06.10) do godziny 23:59. Nagrodzimy najciekawsze i zarazem najbardziej kreatywne wypowiedzi.

Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej dnia 07.10 (piątek) w odpowiedzi na zwycięski komentarz – poprosimy wówczas o kontakt mailowy; po weryfikacji uczestnika wyślemy wejściówkę.

UWAGA: Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę. Regulamin konkursu jest dostępny pod tym adresem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.