Konkurs – wygraj bilet na PGA 2023! Rozdajemy 10 wejściówek

PGA logo

Targi PGA 2023 zaczynają się już w ten piątek. We współpracy z organizatorami wydarzenia postanowiliśmy przygotować dla Was konkurs, w którym można zdobyć 10 wejściówek na największą imprezę gamingową w Poznaniu. Każdy ma szansę na wygraną – życzymy powodzenia!

Jak wziąć udział w konkursie, aby powalczyć o bilet na PGA 2023?

Targi Poznań Game Arena 2023 odbędą się w dniach 6-8 października w Poznaniu. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym wygrywa aż 10 osób. Każdy z dziesięciu szczęśliwców otrzyma od nas bilet upoważniający do bezpłatnego wstępu na wydarzenie w piątek (06.10).

Aby wziąć udział w konkursie, w komentarzach pod postem odpowiedz na pytanie – „Jak zaczęła się Twoja przygoda z grami wideo i jaka gra na dobre sprawiła, że pokochałeś(aś) ten rodzaj rozrywki?„. Odpowiedzi przyjmujemy do najbliższego czwartku (05.10) do godziny 17:00. Nagrodzimy najciekawsze i zarazem najbardziej kreatywne wypowiedzi.

Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej dnia 05.10 do godziny 22:00 w odpowiedzi na zwycięski komentarz – poprosimy wówczas o kontakt mailowy; po weryfikacji uczestnika wyślemy wejściówkę.

UWAGA: Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę. Regulamin konkursu jest dostępny pod tym adresem.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.