Niespodzianka! 10 gier na Xboxa za darmo – to prezent od Microsoftu

Xbox Store

Wczoraj informowaliśmy, że druga gra z czerwcowego Games with Gold jest już dostępna do pobrania dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Tymczasem dzisiaj okazało się, że Microsoft przygotował dla graczy nie lada niespodziankę, ponieważ w Xbox Store można teraz odebrać aż 10 gier za darmo. To prawdziwa gratka dla posiadaczy Xboxów i niezwykle miły gest ze strony amerykańskiego giganta.

10 gier za darmo na Xboxa – m.in. The Maw i Habroxia 2

Zwiastun Habroxia 2

W Xbox Store jest obecnie dostępnych aż 10 gier za darmo, które normalnie są płatne. Dla różnych regionów świata Microsoft przygotował inne „darmówki”, jednak w istocie każdą z nich można bez problemu odebrać również z Polski. Bez przedłużania, lista bezpłatnych tytułów do zgarnięcia w sklepie Xboxa rozpoczyna się poniżej:

  1. Pobierz Ikaruga z Xbox Store – za darmo dla wszystkich
  2. Pobierz Sensible World of Soccer (SWOS) z Xbox Store – za darmo dla wszystkich
  3. Pobierz Dark Void z Xbox Store – za darmo z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate
  4. Pobierz Port Royale 3 z Xbox Store – za darmo z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate
  5. Pobierz Space Invaders: IG z Xbox Store – za darmo z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate
  6. Pobierz The Maw z Xbox Store – za darmo z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate
  7. Pobierz Habroxia 2 z Xbox Store – za darmo z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate
  8. Pobierze Splosion Man z Xbox Store – za darmo z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate
  9. Pobierz The Vale: Shadow of the Crown z Xbox Store – za darmo z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate (Games with Gold – czerwiec 2023)
  10. Pobierz Adios z Xbox Store – za darmo z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate (Games with Gold – czerwiec 2023)

Przeczytaj też: Ranking słuchawek gamingowych

Nie da się ukryć, że zestawienie jest naprawdę pokaźne i mimo że nie znajdują się na nim największe hity tego świata, to i tak warto je odebrać – w końcu darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Aby dopisać do swojego konta wymienione produkcje, wystarczy przejść w każdy link z osobna, zalogować się na swoim koncie Xbox i wcisnąć zielony przycisk tuż pod okładką gry, zatwierdzając cały proces.

Jak zawsze zalecamy szybki odbiór „darmówek”, ponieważ nie wiadomo, jak długo każda z nich pozostaje bezpłatna. Co tu dużo mówić: mamy do czynienia z niezwykle miłym gestem Microsoftu. Zamierzacie sprawdzić którąś z udostępnionych bezpłatnie produkcji? Jak zawsze napiszcie nam w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.