Druga gra z Games with Gold na czerwiec 2023 już dostępna do pobrania! Oceny ma świetne

Games with Gold

Pod koniec maja Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na czerwiec 2023. Niedługo później pierwsza produkcja z oferty na ten miesiąc została udostępniona do pobrania subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate, natomiast dzisiaj można już odebrać drugi tytuł z czerwcowej rozpiski. Jak zawsze warto zrobić to za pamięci, a tym bardziej, ze oferowana gra ma naprawdę dobre oceny.

The Vale: Shadow of the Crown za darmo w ramach Games with Gold na czerwiec 2023

Zwiastun The Vale: Shadow of the Crown

Games with Gold to nic innego jak comiesięczna porcja bezpłatnych gier dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zgodnie z zapowiedzią, abonenci od wczoraj mogą pobierać The Vale: Shadow of the Crown. W ramach czerwcowej oferty gra pozostaje dostępna za darmo do 15 lipca.

Przeczytaj też: Kody do Wiedźmin 3

Kup Xbox Series X

Może i The Vale: Shadow of the Crown nie jest najpopularniejszą grą wszech czasów, ale za to produkcja zbiera naprawdę dobre oceny. Na Steamie ma ona ponad 200 recenzji, z których większość jest „bardzo pozytywna”. Zamierzacie dać szansę produkcji studia Falling Squirrel? Jak zawsze napiszcie w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.