PS4 obchodzi dziś swoje 10-lecie! Sony wspomina gry, które definiowały poprzednią generację konsoli

ps4

Konsola PlayStation 4 zadebiutowała na rynku gier w listopadzie 2013 roku. Sprzęt cieszył się niezwykle dużą popularnością od momentu premiery, zdobywając ogromną bazę fanów na całym świecie. Z okazji 10-lecia PS4, Sony podzieliło się z graczami świetnym klipem.

Sony świętuje 10-lecie PS4 wspominkowym klipem

PlayStationUK postanowiło przypomnieć dziś na swoim profilu na platfromie X o ważnym wydarzeniu, które miało miejsce dokładnie 10 lat temu. To właśnie wtedy na rynku zadebiutowało PlayStation 4, które stało się jedną z najpopularniejszych konsol. Sony świętuje dziś 10-lecie PS4, udostępniając świetny klip.

Na opublikowanym przez PlayStationUK materiale możemy zobaczyć 1 sekundę z każdej gry, która „definiowała generację PS4”. Wśród nich znajduje się masa rewelacyjnych tytułów, takich jak Wiedźmin 3, The Last of Us, Bloodborne, Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, God of War, Red Ded Redemption 2 czy Ghost of Tsushima.

Zobacz też: Najlepsze tanie gry na Steam

Trzeba przyznać, że taka forma świętowania urodzin konsoli PlayStation 4 z pewnością w niejednym graczu obudzi wspomnienia. A jak Wam podoba się taki klip? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.