Ponad 100 gier za darmo! Nie zapomnijcie o ich odebraniu

Die Young Prologue

Od wczoraj możemy odebrać bez żadnych kosztów Chess Ultra i Starter Pack: Ishizuchi do World of Warships w Epic Games Store. Z tej okazji warto przypomnieć o innej korzystnej ofercie od IndieGala Store, dzięki której zgarniemy aż 100 gier za darmo. Większość z nich to indyki, ale i tak warto je sprawdzić i wybrać coś dla siebie.

Ponad 100 gier za darmo w IndieGala Store

Zwiastun Die Young: Prologue

Od jakiegoś czasu sklep IndieGala Store oferuje około 100 darmowych gier. Są to oczywiście w większości indyki, ale jak to się mówi „za darmo to i ocet słodki”. Poza tym wśród rozdawanych produkcji nie brakuje też prawdziwych perełek.

Zobacz też: Smartfon do 1000 zł – najlepsze modele

Lista darmowych gier od sklepu zmienia się co jakiś czas, więc warto regularnie ją odwiedzać. Znaleźć ją można pod tym adresem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2461 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.