Kolejne 2 gry do odebrania z Amazon Prime Gaming! Amerykański gigant rozdaje kolejne pozycje

Amazon Prime Gaming

Oferta Amazon Prime Gaming na maj 2024 powoli się kończy, ale nadal możemy odbierać nowe gry. Tym razem mowa o 2 kolejnych pozycjach. Abonenci usługi powinni zdecydowanie je sprawdzić.

100 Doors Games: Escape from School i The Forgotten City w Amazon Prime Gaming

Zwiastun The Forgotten City

Amazon Prime Gaming to usługa, która pozwala graczom odbierać co miesiąc m.in. darmowe gry. Tak jest też i tym razem, gdy to w abonamencie odblokowały się kolejne 2 pozycje na maj 2024.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Graczy powinno zaciekawić przede wszystkim The Forgotten City. Niektórzy polubili tę grę – inni nie za bardzo. Niemniej warto wyrobić sobie o niej własną opinię, tym bardziej że jest ona teraz dostępna w subskrypcji.

Kolejną darmową grą jest 100 Doors Games: Escape from School. To całkiem ciekawy indyk, który może przypaść do gustu niektórym osobom.

Aby odebrać dwie wyżej wspomniane produkcje wystarczy zalogować się na stronie Amazon Prime Gaming. Później należy postępować zgodnie z wymienionymi zasadami.

Źródło: Amazon

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2267 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.