Microsoft Flight Simulator chwali się nowym osiągnięciem. Miliony graczy zwiedziły wirtualne przestworza

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator to produkcja, która bez wątpienia od momentu pierwszych zapowiedzi, rozbudziła zainteresowanie graczy. Tytuł jest stale rozwijany, a na horyzoncie już jawi się jego sequel. Tymczasem okazuje się, że gracze cały czas chętnie latają po wirtualnym niebie, a twórcy właśnie pochwalili się nowym osiągnięciem związanym z ilością osób, które zagrały w produkcję.

Microsoft Flight Simulator przyciągnął miliony graczy

Na oficjalnym profilu Microsoft Flight Simulator w serwisie X, pojawiła się informacja, że w grze bawiło się ponad 15 milionów graczy. Ponadto łączna liczba lotów odbytych w produkcji Microsoftu przekroczyła 1 miliard. Bez wątpienia są to imponujące liczby, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że symulator lotów należy raczej do niszowego segmentu gier.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na koniec warto wspomnieć o tym, że na minionym Xbox Games Showcase, Microsoft zaprezentował także pierwsze ujęcia z sequela produkcji. Microsoft Flight Simulator 2024 ma zadebiutować na półkach sklepowych 19 listopada 2024 roku.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.