3 miesiące PC Game Pass za darmo dla osób, które grały w Halo Infinite, Forzę Horizon 5 lub Age of Empires IV

PC Game Pass

Microsoft właśnie wystartował z dość specyficzną promocją. Otóż osoby, które grały w Halo Infinite, Forzę Horizon 5 lub Age of Empires IV, mogą teraz odebrać za darmo 3 miesiące subskrypcji PC Game Pass. Trzeba jednak zaznaczyć, że oczywiście z okazji nie skorzystają wszyscy, bo trzeba spełnić określone przez Amerykanów warunki.

3 miesiące PC Game Pass za darmo dla wybranych – nowa promocja Microsoftu

Age of Empires IV Forza Horizon 5 Halo Infinite

3 miesiące darmowej subskrypcji PC Game Pass przysługują osobom, które przed 28 lutego 2022 roku grały w pecetowe wydanie Halo Infinite, Forzy Horizon 5 lub Age of Empires IV i były wtedy zalogowane na swoim koncie Microsoft. Jednocześnie kody zgarną tylko gracze, którzy jeszcze nigdy nie korzystali z PC Game Pass. Mówiąc prościej, klucze są przeznaczone dla osób, które przed podanym terminem zakupiły dowolną z tytułowych gier na własność lub odpaliły darmowy multiplayer w Halo Infinite.

Przeczytaj też: Gry dla dzieci w Xbox Game Pass

Aby odebrać 3 miesiące abonamentu PC Game Pass za darmo, należy udać się na stronę promocji. Tam wystarczy już tylko zalogować się na swoim koncie Microsoft, które kwalifikuje się do skorzystania z promocji. Oferta obowiązuje do 12 kwietnia 2022 roku i została stworzona po to, aby wyrazić podziękowanie za wspieranie gier na PC od Xbox Game Studios.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z