Niespodzianka – multiplayer Halo Infinite już dostępny w Xbox Game Pass!

Halo Infinite Multiplayer

Mimo że premiera pełnej wersji Halo Infinite odbędzie się dopiero 8 grudnia, to w trybie wieloosobowym tej niezwykle wyczekiwanej gry można się bawić… już dziś. To nie żart, bo Microsoft postanowił zaskoczyć graczy i ogłosił „dobrą nowinę” podczas konferencji z okazji 20-lecia marki Xbox, na której ujawniono jeszcze nowe gry we wstecznej kompatybilności i ze wsparciem dla FPS Boost. To się nazywa niespodzianka!

Multiplayer Halo Infinite od dzisiaj w Xbox Game Pass

Zwiastun pierwszego sezonu trybu wieloosobowego Halo Infinite

Wszyscy chętni (w tym subskrybenci Xbox Game Pass) mogą już pobierać tryb wieloosobowy Halo Infinite, bo postanowiono udostępnić go za darmo. Mimo że sieciowe wydanie nadal jest określane mianem „bety”, to w ręce graczy oddano już całą zawartość, czyli wszystkie mapy i tryby. Co ważne, postępy poczynione w grze nie zostaną skasowane, więc nie trzeba się obawiać, że 8 grudnia konieczne będzie rozpoczęcie zabawy od nowa.

Na moment publikacji niniejszego wpisu multiplayer Halo Infinite w ramach Xbox Game Pass jest dostępny na komputerach PC, Xboxie One i konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). W chmurze będzie można zagrać w ciągu kilku najbliższych godzin.


Pierwszy sezon trybu wieloosobowego Halo Infinite potrwa do maja 2022 roku. Osoby, które zalogują się do gry przed 22 listopada, otrzymają bezpłatny pakiet skórek i emblematów nawiązujących do 20-lecia marki Xbox. Pod koniec warto jeszcze raz przypomnieć, że premiera pełnej wersji gry odbędzie się 8 grudnia. Wtedy też będzie można rozpocząć przygodę w kampanii fabularnej.

Dyskusja na temat wpisu