5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za darmo dla wybranych posiadaczy Golda. Prezent na Święta od Microsoftu

Xbox Game Pass na święta

Powiedzmy sobie szczerze: Xbox Live Gold to wymierająca usługa, która stopniowo ustępuje miejsca subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate. Microsoft doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego firma robi wszystko, aby przekonać niezdecydowanych posiadaczy Golda do przejścia na Ultimate. Doskonałym tego przykładem jest fakt, że teraz wybrani użytkownicy Xbox Live Gold otrzymują od Amerykanów aż 5 miesięcy darmowej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate. Taki prezent na Święta to rozumiemy!

5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za darmo dla wybranych użytkowników Xbox Live Gold

5 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za darmo dla wybranych użytkowników Xbox Live Gold
Wiadomość w aplikacji Xbox wysyłana do wybranych abonentów Xbox Live Gold

W ostatnim czasie niektórzy subskrybenci Xbox Live Gold otrzymują od Microsoftu wiadomość z bezpłatnym kodem na 5 miesięcy abonamentu Xbox Game Pass Ultimate. Klucze są rozsyłane w podzięce za opłacanie usługi Gold i są jawną zachętą do przejścia na droższą i zarazem o wiele bogatszą subskrypcję. Oferta jest tym bardziej atrakcyjna z uwagi na fakt, że wszystkie pozostałe miesiące usługi Xbox Live Gold na koncie danego użytkownika, który zdecyduje się na aktywację otrzymanego kodu, zostaną przekonwertowane na Ultimate w stosunku 1:1. Przykładowo, jeśli ktoś posiada jeszcze 7 miesięcy Golda i aktywuje klucz na 5 miesięcy XGPU, to w sumie zyska aż rok Xbox Game Pass Ultimate; podobne metody konwersji omawiamy w naszym poradniku na tani Game Pass Ultimate.

Niestety nie wiadomo, na podstawie jakich kryteriów Microsoft wybiera szczęśliwców, więc subskrybenci Xbox Live Gold mogą jedynie liczyć na łut szczęścia. Wiadomości z informacją o prezencie są rozsyłane w aplikacji Xbox, dlatego warto regularnie sprawdzać odpowiednią zakładkę. Pod koniec warto wspomnieć, że osoby liczące na zgarnięcie darmowego kodu tylko po to, by go dalej odsprzedać, srogo się rozczarują, bo klucze zadziałają tylko na kontach graczy, którzy je otrzymali.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z