Sposoby na tani Xbox Game Pass Ultimate – kup subskrypcję do 61% taniej!

Tani Xbox Game Pass Ultimate

Kolejna podwyżka cen Xbox Game Pass Ultimate jest w drodze! Kup subskrypcję teraz, póki cena wciąż promocyjna

25 września 2023 roku Phil Spencer udzielił wywiadu jednemu z popularnych portali internetowych. Szef Xboxa powiedział w nim, że „kolejna podwyżka cen Xbox Game Pass” jest nieunikniona i w przyszłości możemy być jej pewni. Kiedy dokładnie? Nie wiadomo, ale biorąc pod uwagę nieustannie zmieniającą się sytuację ekonomiczną na świecie, raczej prędzej niż później. Dlatego też wszystkim czytającym ten poradnik radzimy skorzystać z niego czym prędzej, od razu wykupując subskrypcję na jak najdłuższy okres, aby nie musieć martwić się podwyżkami przez lata.

Cena regularna miesięcznej subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate to 63 złote bez grosza. Dobra wiadomość jest taka, że wcale nie trzeba tyle wydawać, by móc cieszyć się tym abonamentem. W niniejszym poradniku pokażemy ci, jak kupować tani Xbox Game Pass Ultimate, całkowicie legalnie, bezpiecznie i bezproblemowo. Przygotowaliśmy sposoby na oszczędzanie dla nowych użytkowników, obecnych subskrybentów oraz osób powracających do usługi Microsoftu.

Xbox Game Pass Ultimate zapewnia dostęp do gier na trzech platformach jednocześnie:

  • Komputerach PC
  • Konsolach (Xbox One, Xbox Series X|S)
  • W chmurze (co to jest?)

Sposoby w niniejszym poradniku bazują na systemie konwersji; mimo że w którymś kroku będziesz musiał(a) kupić subskrypcję Xbox Game Pass Core, to niczym się nie martw, bo w efekcie końcowym i tak otrzymasz abonament Xbox Game Pass Ultimate.

Tani Xbox Game Pass Ultimate – wybierz sekcję odpowiednią dla siebie

Jak już wspomnieliśmy, niniejszy tekst jest przeznaczony dla wszystkich, jednak nie każdy sposób w nim przedstawiony będzie dla ciebie odpowiedni. Aby od razu przejść do poradników dopasowanych do twojej osoby, wybierz jedną z poniższych opcji.

Możesz też odnaleźć stosowną sekcję samodzielnie, ale wciśnięcie odpowiedniego przycisku to oszczędność czasu i gwarancja, że dany sposób zadziała na twoim koncie.

Tani Xbox Game Pass Ultimate dla nowych użytkowników – 7 sposobów

Wybierz, ile miesięcy subskrypcji chcesz kupić. Kliknij w jeden z poniższych przycisków, a odpowiedni poradnik zostanie rozwinięty.

Poniższe sposoby zadziałają tylko na kontach osób, które nigdy nie posiadały abonamentu Xbox Game Pass Ultimate.

Tani Xbox Game Pass Ultimate dla aktualnych użytkowników – 6 sposobów

Wybierz, ile miesięcy subskrypcji chcesz kupić. Kliknij w jeden z poniższych przycisków, a odpowiedni poradnik zostanie rozwinięty.

Poniższe sposoby zadziałają tylko u osób, które posiadają już na swoim koncie aktywną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate.

Tani Xbox Game Pass Ultimate dla powracających użytkowników – 7 sposobów

Wybierz, ile miesięcy subskrypcji chcesz kupić. Kliknij w jeden z poniższych przycisków, a odpowiedni poradnik zostanie rozwinięty.

Poniższe sposoby zadziałają tylko na kontach osób, które już kiedyś posiadały abonament Xbox Game Pass Ultimate, ale aktualnie nie mają aktywnej subskrypcji. „Powracającym użytkownikiem” zostaje się od razu po wygaśnięciu subskrypcji – nie trzeba robić żadnej przerwy.

Tani Xbox Game Pass Ultimate – podsumowanie poradnika

To by było na tyle, jeśli chodzi o nasze sposoby na tani Xbox Game Pass Ultimate. Po raz kolejny przypominamy, że wszystkie metody są całkowicie legalne, sprawdzone i w 100% bezpieczne; większość z nich bazuje na systemie konwersji opracowanym przez sam Microsoft. Wykonując po kolei przedstawione kroki, można zatrzymać w portfelu naprawdę sporo pieniędzy, a nie da się ukryć, że każdy lubi wydawać mniej, kiedy jest taka możliwość.

Na koniec chcemy zaznaczyć, że niektóre z kodów podlinkowanych w niniejszym poradniku zrealizujesz jedynie na terenie Europy. Na szczęście każdy sklep zawsze wymienia ograniczenia geograficzne – zapis „EUROPE” oznacza, że abonament zadziała tylko w Europie, natomiast oznaczenie „GLOBAL” informuje, że kod można aktywować na całym świecie.

Masz jakieś pytania co do któregoś sposobu? Śmiało zadaj je w komentarzach poniżej – na pewno pomożemy!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.