Nie 4, a aż 8 darmowych gier w Epic Games Store?! Przygotujcie się na Mega Wyprzedaż sklepu

Epic Games Store - mega wyprzedaż krypta

Zapewne każdy PC-towy gracz pamięta, czym jest Mega Wyprzedaż w Epic Games Store. W późnym okresie wiosennym sklep startuje z promocjami, podczas których możemy odebrać również kilka darmowych gier. Ostatnie doniesienia sugerują, że w tym roku będzie ich całkiem sporo.

Mega Wyprzedaż w Epic Games Store – aż 8 darmowych gier?

Zgodnie z informacjami dostarczonymi przez zaufanego insidera billbil-kuna na Twitterze, tegoroczna Mega Wyprzedaż w Epic Games Store rozpocznie się już 18 maja i potrwa do 15 czerwca. Pierwszego dnia mamy też poznać dwie pierwsze z aż ośmiu darmowych gier na PC.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza tym powrócą również 25-procentowe kody rabatowe na gry kosztujące przynajmniej 14,99 dolarów. Standardowo dostaniemy także oczywiście szereg przecenionych ofert.

Zobacz też: Mody do FS 19

Nie pozostaje nam więc już chyba nic innego niż czekać do 18 maja. Jakie gry chcielibyście odebrać w tym roku za darmo? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.