3 świetne gry za darmo! Oferty dla posiadaczy PC, PlayStation i Xboxów

We Were Here Expeditions: The FriendShip

Dziś mieliśmy dobry dzień jeżeli chodzi o darmowe gry. 3 z nich są możliwe do odebrania przez posiadaczy PC-tów. Jedna produkcja z tego grona jest też dostępna do pobrania dla właścicieli PlayStation oraz Xboxów.

911 Operator i Crumble za darmo na PC

Zwiastun 911 Operator

Na pierwszy ogień Epic Games Store i 911 Operator. Gra jest darmowa dzięki akcji cotygodniowego rozdawnictwa gier. Zgodnie z nazwą wcielamy się w niej w rolę operatora centrum ratunkowego, a naszym zadaniem jest dysponowanie załóg policji, straży pożarnej oraz pogotowia ratunkowego do ludzi potrzebujących pomocy.

Zwiastun Crumble

Druga „darmówka” została z kolei udostępniona przez Fanatical. Chodzi o Crumble, które jest teraz dostępne za darmo w ramach organizowanego przez sklep wydarzenia Bundlefest.

We Were Here Expeditions: The FriendShip za darmo na PC, PlayStation i Xbox

Zwiastun We Were Here Expeditions: The FriendShip

Kolejną darmową pozycją jest We Were Here Expeditions: The FriendShip. Sprawa jest o tyle ciekawa, że produkcja ta miała swoją premierę dokładnie dzisiaj. Rozgrywka polega na kooperacyjnej współpracy, a zadaniem graczy jest wspólne rozwiązywanie zagadek w opuszczonym parku rozrywki.

Tytuł ten mogą pobrać posiadacze PC, PS4, PS5, Xboxa One oraz Xboxów Series X|S.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4500 zł

No i z darmowych gier to by było na tyle. Zamierzacie wypróbować którąkolwiek z nich? Dajcie nam znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.