A Plague Tale 3 może jednak powstać? Nowe ogłoszenie o pracę od Asobo Studio zdaje się to sugerować

A Plague Tale Requiem

W październiku pisaliśmy na łamach naszego portalu, że reżyser odpowiedzialny za A Plague Tale Requiem stwierdził, iż studio nie ma w planach tworzenia kolejnej części. Nie było to jednak definitywne zamknięcie serii, a raczej odłożenie jej w czasie i oczekiwanie na reakcję graczy. Wiele wskazuje na to, że kolejna część powstanie a Asobo Studio może powoli szykować się do prac nad kontynuacją.

Gracze na podstawie ogłoszenia o pracę spekulują, że Asobo Studio może szykować się do prac nad A Plague Tale 3

A Plague Tale Requiem Amicia
A Plague Tale Requiem, Amicia

Według najnowszego ogłoszenia o pracę, które pojawiło się na oficjalnej stronie Asobo Studio, firma ta poszukuje nowego Senior Game Designera. Do jego głównych obowiązków należeć będzie przede wszystkim wspieranie „zespołu odpowiadającego za A Plague Tale Requiem w fazie przedprodukcyjnej”. Największą uwagę przykuwa jednak jedno z dodatkowych wymagań, którym jest znajomość obu gier z wyżej wymienionego cyklu. Wielu internautów od razu zaczęło snuć teorie, jakoby deweloperzy już szykowali się do prac nad A Plague Tale 3.

Przeczytaj też: Kody do GTA San Andreas

Oczywiście nie jest to jasne potwierdzenie, że Asobo Studio zaczyna prace nad kontynuacją, jednak może ono dawać do myślenia. Znamienny w tym przypadku jest przede wszystkim fakt, że w 2021 roku pojawiło się podobne ogłoszenie dla niezapowiedzianej wówczas gry, która potem okazała się właśnie A Plague Tale Requiem. Na więcej informacji co do ewentualnego powstawania A Plague Tale 3 musimy jeszcze trochę poczekać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!