A Plague Tale 3 na razie nie powstaje. Reżyser produkcji twierdzi, że „na chwilę obecną jest to koniec”

A Plague Tale: Requiem

Premiera A Plague Tale Requiem już za nami i patrząc na napływające zewsząd recenzje, trzeba przyznać, że Asobo Studio stanęło na wysokości zadania. Kontynuacja przygód Amicii i Hugo cieszy się sporą popularnością zarówno wśród graczy, jak i krytyków. Pozostaje jednak pytanie, czy po tak udanych dwóch odsłonach możemy liczyć na kolejną część?

Twórca A Plague Tale Requiem nie zamyka drogi przed kontynuacją, ale to zależy od graczy

A Plague Tale: Requiem
A Plague Tale Requiem

Podczas rozmowy na PlayStation Blog reżyser gry — Kevin Choteau — zapytany, czy uważa A Plague Tale Requiem za ostatnią część historii, czy tylko koniec pewnego rozdziału, stwierdził, że „na razie to koniec”. Mężczyzna zakomunikował, że los ewentualnej kontynuacji zależeć będzie wyłącznie od graczy i ich reakcji na świeżo wydaną produkcję. Choteau powiedział także, że „drzwi nigdy nie będą zamknięte”.

Przeczytaj też: Przystawka Smart TV — najlepsze modele

W końcowej części rozmowy reżyser przyznał, że jest dumny z całego 70-osobowego zespołu pracującego nad A Plague Tale Requiem. Na ten moment przedstawiciele Asobo Studio nie zdradzili też żadnych informacji na temat ewentualnych nowych projektów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.