Czas rozgrywki w A Plague Tale: Requiem podany. Gra nie była „wydłużana na siłę” przez twórców

A Plague Tale: Requiem

Dwa dni temu Nvidia udostępniła materiał, w którym mogliśmy spojrzeć na fragmenty rozgrywki w A Plague Tale: Requiem w najlepszej z możliwych jakości. Deweloperzy idą za ciosem i ponownie wypowiadają się o swojej produkcji, która de facto zadebiutuje już za miesiąc. Tym razem na warsztat wzięto długość historii.

REKLAMA

A Plague Tale: Requiem to minimum 15 godzin rozgrywki

Kevin Pinson, główny projektant poziomów w studiu Asobo, stwierdził w rozmowie z magazynem PLAY, że ukończenie fabuły w A Plague Tale: Requiem wyjmie nam z życia od 15 do 18 godzin – w zależności od tego, czy zajmiemy się pobocznymi aktywnościami.

Deweloper dodał, że scenarzyści nie stosowali żadnych sztuczek mających wydłużyć sztucznie czas rozgrywki. Wspomniał, iż wydawca produkcji – Focus Home Interactive – nie naciskał na to, aby przygoda Amicii i Hugo miała być długą opowieścią. Firmie zależało na tym, aby historia była opowiedziana w taki sposób, w jakim chcą tego twórcy.

Sprawdź też: Komendy do Minecraft

A Plague Tale: Requiem tworzyło około 70 osób, a ich projekt będziemy mogli sprawdzić na PC, PS5, Nintendo Switch i Xbox Series X|S już 18 października 2022 roku. Gra będzie dostępna od premiery również w abonamencie Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!