A Plague Tale: Requiem jeszcze nigdy nie wyglądało tak pięknie. Nvidia pokazuje moc ray tracingu

A Plague Tale Requiem Amicia

Do premiery A Plague Tale: Requiem został już zaledwie miesiąc, więc deweloperzy robią wszystko, aby promować swoją grę. Wczoraj odbyło się wydarzenie Nvidii, podczas którego pokazano karty graficzne z serii RTX 40xx. Firma zajmująca się opracowywaniem również nowych technologii postanowiła przy okazji udostępnić nowy materiał z tytułu Asobo Studio, prezentując jednocześnie technologię śledzenia promieni.

REKLAMA

A Plague Tale: Requiem z ray tracingiem na PC prezentuje się wspaniale

A Plague Tale: Requiem – zwiastun z RTX ON

W nadchodzącej przygodzie Amicii i Hugo przyszli posiadacze kart graficznych RTX 40xx będą mogli skorzystać ze wsparcia dla technologii DLSS w wersji 3. W połączeniu z lepszą wydajnością i jak najlepszą z możliwych opraw graficznych, w której skład wchodzi oczywiście ray tracing, otrzymamy jedną z najpiękniejszych gier, jakie są dostępne na rynku. Powyższy materiał dobitnie to przedstawia.

Zobacz też: Pad do komputera – najlepsze modele

A Plague Tale: Requiem trafi na PC, PS5, Nintendo Switch oraz Xbox Series X|S już 18 października 2022 roku. Posiadacze komputerów osobistych i konsol Microsoftu zagrają za darmo, o ile opłacają abonament Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!