A Plague Tale: Requiem z nowym zwiastunem. W roli głównej Amicia i alchemia

A Plague Tale: Requiem

Do premiery A Plague Tale: Requiem został niecały miesiąc. Nie powinno więc nikogo dziwić, że deweloperzy z Asobo Studio chcą odpowiednio przygotować graczy na debiut wspomnianej produkcji. Twórcy opublikowali bowiem nowy zwiastun kontynuacji przygód Hugo i Amicii, który skupia się na prezentacji jednego z kluczowych elementów gry.

REKLAMA

Nowy zwiastun A Plague Tale: Requiem prezentuje kolejne fragmenty rozgrywki

A Plague Tale: Requiem – gameplay trailer

Powyższy materiał promocyjny pozwala przyjrzeć się alchemicznym zdolnościom głównej bohaterki. Dzięki wideo zainteresowani mogą również obejrzeć kilka nowych fragmentów rozgrywki i sprawdzić, jak nadchodząca kontynuacja ciepło przyjętego A Plague Tale: Innocence z 2019 roku prezentuje się w akcji.

Po ucieczce ze zniszczonych rodzinnych stron Amicia i Hugo wyruszają na południe ku nowym regionom i tętniącym życiem miastom. Próbują rozpocząć nowe życie i kontrolować klątwę ciążącą na Hugonie. Gdy jego moce budzą się na nowo, śmierć i rozkład powracają w zalewie wygłodniałych szczurów. Znów muszą uciekać, pokładając nadzieje w proroctwie dotyczącym wyspy, która może kryć klucz do uratowania Hugona.

– zdradza opis gry na Steam.

Zobacz też: Pad do komputera – najlepsze modele

A Plague Tale: Requiem zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 18 października. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami kontynuacja przygód Hugo i Amicii w dniu premiery trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!