A Plague Tale: Requiem na długim gameplayu. Przedstawiono świat, system walki i mechaniki

A Plague Tale Requiem Amicia

A Plague Tale: Requiem otrzymało swoje pięć minut podczas Xbox & Bethesda Games Showcase 2022. Oprócz krótkiego gameplayu potwierdzono, że nowa przygoda Amicii i Hugo zadebiutuje w 2022 roku na PC, PS5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. W dodatku na platformach Microsoftu, czyli konsolach Xbox i komputerach osobistych, gra będzie darmowa dla osób opłacających Xbox Game Pass. Po dwóch dniach od prezentacji możemy przyjrzeć się dłuższemu zapisowi rozgrywki.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 85% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

A Plague Tale: Requiem na kolejny gameplayu, który prezentuje znane doświadczenie

A Plague Tale: Requiem – Gameplay

Redakcja IGN otrzymała przedwcześnie dostęp do pewnego wycinka tytułu, co pozwoliło im opowiedzieć o prezentowanym przez Asobo Studio świecie, systemie walki, relacji między rodzeństwem (protagonistami), czy podstawowych mechanikach, takich jak zbieranie przedmiotów potrzebnych do wytwarzania najczęściej używanych przedmiotów.

A Plague Tale: Requiem zaoferuje to, co A Plague Tale: Innocence – z tą różnicą, że tym razem możemy liczyć na piękniejszy świat, bardziej dopracowane funkcje, poprawione zachowanie przeciwników czy jeszcze staranniej przygotowane filmiki przerywnikowe.

Sprawdź także: Wszystkie gry z Xbox & Bethesda Games Showcase 2022, które trafią do Xbox Game Pass

Dokładną datę premiery A Plague Tale: Requiem poznamy 23 czerwca o godzinie 11:00. To właśnie wtedy zostanie opublikowany materiał na kanale Focus Entertainment na YouTube, na którym przyjrzymy się nie tylko wspomnianemu terminowi, ale także kolejnym fragmentom rozgrywki z przygody Amicii i Hugo.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Bierzcie, póki jeszcze są!
Z