A Plague Tale: Requiem na długim gameplayu. Przedstawiono świat, system walki i mechaniki

A Plague Tale Requiem Amicia

A Plague Tale: Requiem otrzymało swoje pięć minut podczas Xbox & Bethesda Games Showcase 2022. Oprócz krótkiego gameplayu potwierdzono, że nowa przygoda Amicii i Hugo zadebiutuje w 2022 roku na PC, PS5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. W dodatku na platformach Microsoftu, czyli konsolach Xbox i komputerach osobistych, gra będzie darmowa dla osób opłacających Xbox Game Pass. Po dwóch dniach od prezentacji możemy przyjrzeć się dłuższemu zapisowi rozgrywki.

A Plague Tale: Requiem na kolejny gameplayu, który prezentuje znane doświadczenie

A Plague Tale: Requiem – Gameplay

Redakcja IGN otrzymała przedwcześnie dostęp do pewnego wycinka tytułu, co pozwoliło im opowiedzieć o prezentowanym przez Asobo Studio świecie, systemie walki, relacji między rodzeństwem (protagonistami), czy podstawowych mechanikach, takich jak zbieranie przedmiotów potrzebnych do wytwarzania najczęściej używanych przedmiotów.

A Plague Tale: Requiem zaoferuje to, co A Plague Tale: Innocence – z tą różnicą, że tym razem możemy liczyć na piękniejszy świat, bardziej dopracowane funkcje, poprawione zachowanie przeciwników czy jeszcze staranniej przygotowane filmiki przerywnikowe.

Sprawdź także: Wszystkie gry z Xbox & Bethesda Games Showcase 2022, które trafią do Xbox Game Pass

Dokładną datę premiery A Plague Tale: Requiem poznamy 23 czerwca o godzinie 11:00. To właśnie wtedy zostanie opublikowany materiał na kanale Focus Entertainment na YouTube, na którym przyjrzymy się nie tylko wspomnianemu terminowi, ale także kolejnym fragmentom rozgrywki z przygody Amicii i Hugo.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z