A Plague Tale: Requiem na gameplayu. Gra prezentuje znane doświadczenie

A Plague Tale Requiem Amicia

A Plague Tale: Requiem zostało ujawnione przez Microsoft już rok temu. Od tego czasu Asobo Studio skupiało się na dopracowaniu historii Amicii oraz Hugo i dopiero w trakcie Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 postanowili szerzej przedstawić swój nadchodzący projekt.

A Plague Tale: Requiem na gameplayu, który ukazuje m.in. skradanie i walkę

A Plague Tale: Requiem

Deweloperzy uraczyli nas gameplayem, który potwierdza, że Asobo Studio po raz kolejny stawia ogromny nacisk na eksplorację, ciekawą historię z wygłodniałymi szczurami w roli głównej i walkę zmuszającą nas do skradania.

Przeczyta też: Redfall na gameplayu

Premiera A Plague Tale: Requiem – w wersji na PC, PS5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch – jest zapowiedziana na 2022 rok. Gra będzie dostępna w usłudze Xbox Game Pass od dnia debiutu na półkach sklepowych.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z