A Plague Tale: Requiem na gameplayu. Gra prezentuje znane doświadczenie

A Plague Tale Requiem Amicia

A Plague Tale: Requiem zostało ujawnione przez Microsoft już rok temu. Od tego czasu Asobo Studio skupiało się na dopracowaniu historii Amicii oraz Hugo i dopiero w trakcie Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 postanowili szerzej przedstawić swój nadchodzący projekt.

A Plague Tale: Requiem na gameplayu, który ukazuje m.in. skradanie i walkę

A Plague Tale: Requiem

Deweloperzy uraczyli nas gameplayem, który potwierdza, że Asobo Studio po raz kolejny stawia ogromny nacisk na eksplorację, ciekawą historię z wygłodniałymi szczurami w roli głównej i walkę zmuszającą nas do skradania.

Przeczyta też: Redfall na gameplayu

Premiera A Plague Tale: Requiem – w wersji na PC, PS5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch – jest zapowiedziana na 2022 rok. Gra będzie dostępna w usłudze Xbox Game Pass od dnia debiutu na półkach sklepowych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.