Nowy zwiastun fabularny A Plague Tale: Requiem — szykujemy się na wielki hit!

A Plague Tale: Requiem

Jedna z najbardziej oczekiwanych premier tej jesieni jest tuż za rogiem. Tymczasem gracze mogą rzucić okiem na nowy trailer fabularny. Ten jeszcze bardziej podgrzewa i tak gorącą atmosferę przed wydaniem wyczekiwanego przez miliony graczy A Plague Tale: Requiem.

A Plague Tale: Requiem z fabularnym trailerem

Trailer A Plague Tale: Requiem

Wielu z nas wręcz nie może doczekać się nadchodzącej premiery A Plague Tale: Requiem. Do sieci regularnie trafiają informacje rozbudzające wyobraźnie graczy, jak choćby ta o udostępnieniu gry w usłudze Xbox Game Pass już na premierę. Tymczasem warto rzucić okiem na fabularny zwiastun gry. Historia zapowiada się fascynująco!

Zobacz też: Komendy do Minecraft

Głównymi bohaterami A Plague Tale: Requiem będą Amicia i Hugo, czyli rodzeństwo, które ma przed sobą nie lada wyzwanie. Wyruszy ono bowiem na poszukiwania tajemniczej wyspy, która ma skrywać lekarstwo na śmiertelną chorobę chłopaka. Obydwie postacie będą mogły pochwalić się unikalnymi zdolnościami, które umożliwią wykonanie tego trudnego zadania. Premiera gry już 18 października 2022 roku!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.