Data premiery A Plague Tale: Requiem ujawniona! Przygoda trafi od razu do Xbox Game Pass

A Plague Tale: Requiem

A Plague Tale: Requiem najpierw zostało przedstawione na Xbox & Bethesda Games Showcase 2022, a potem jedna z redakcji otrzymała dostęp do sporego wycinka gry, co pozwoliło im zdradzić więcej szczegółów nt. świata, systemu walki i wszelkiej maści mechanik dostępnych w nowej przygodzie Hugo i Amicii. Z kolei dzisiaj oficjalnie poznaliśmy datę premiery A Plague Tale: Requiem i na szczęście przesadnie długo już nie poczekamy.

Data premiery A Plague Tale: Requiem bez tajemnic

Nowy gameplay z A Plague Tale: Requiem

Data premiery A Plague Tale: Requiem nie była znana aż do dzisiaj. Na kanale wydawcy pojawił się stosowny materiał przeplatany długimi urywkami gameplayu. Po obejrzeniu fragmentów, w których Amicia oraz Hugo (główni bohaterowie) m.in. uciekają przed oponentami, skradają się czy chowają w ciemnych zaułkach, wydawca poinformował, kiedy tytuł Asobo Studio trafi na platformy PC, Xbox Series X|S, PS5 i Nintendo Switch – w tym do usługi Xbox Game Pass, ponieważ Microsoft zadbał o pojawienie się gry w abonamencie.

Sprawdź także: Jak zmienić avatar na Steam?

Możemy teraz potwierdzić, że w A Plague Tale: Requiem zagramy 18 października 2022 roku, czyli już za niespełna 4 miesiące. W międzyczasie warto przypomnieć o nowych grach w Xbox Game Pass przygotowanych na drugą połowę czerwca. Dwie z nich pojawiły się w usłudze już dzisiaj.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z