W A Plague Tale: Requiem zakochają się fani jedynki? Na Xbox Booth zdradzono kilka szczegółów

A Plague Tale: Requiem

Do premiery świetnie zapowiadającego się A Plague Tale: Requiem pozostały niespełna dwa miesiące. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, gra Asobo Studio pojawiła się na Xbox Booth podczas Gamescomu 2022, więc deweloperzy przybyli do nas z nowymi szczegółami.

REKLAMA

A Plague Tale: Requiem z większą swobodą

A Plague Tale: Requiem – gameplay/trailer

Podczas wydarzenia Microsoftu mogliśmy usłyszeć od twórcy gry, że kontynuacja na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom „jedynki”. Mamy tutaj do czynienia z mechanikami i rozwiązaniami znanymi z Innocence, lecz większość z nich została znacząco rozbudowana. To samo tyczy się terenów – będą one teraz bardziej rozległe, co pozwoli na większą swobodę działania niż wcześniej, gdy chodziliśmy najczęściej „po sznurku”.

Niestety, ale Asobo Studio nie przygotowało żadnych nowych materiałów o grze, a jedynie posklejało do tej pory ujawnione trailery czy urywki gameplayu. Jeden z zapisów rozgrywki możemy sprawdzić wyżej.

Zobacz też: Kody do Heroes 3

A Plague Tale: Requiem trafi na rynek dokładnie 18 października 2022 roku. Produkcja będzie dostępna na PC, PS5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch, lecz w przypadku komputerów osobistych i konsol Microsoftu trafi ona też do abonamentu Xbox Game Pass w dniu premiery.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!