A Quiet Place: The Road Ahead – pierwszy zwiastun fabularny! Sielanka nie trwa wiecznie

A Quiet Place The Road Ahead Martin

W połowie czerwca Saber Interactive zapowiedziało pierwszą grę opartą na motywach popularnej serii horrorów A Quiet Place. Rozgrywka koncentruje się wokół przetrwania w świecie opanowanym przez niezwykle niebezpieczne potwory, które zwabia najdrobniejszy hałas. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun fabularny.

A Quiet Place: The Road Ahead – nowy trailer przybliża fabułę gry

A Quiet Place: The Road Ahead – trailer fabularny

W A Quiet Place: The Road Ahead wcielamy się w Alex Taylor, chorą na astmę studentkę, która wraz ze swoim chłopakiem Martinem próbuje przetrwać w postapokaliptycznym świecie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Spokojnie życie na obrzeżach miasta zostaje zakłócone przez nagłe pojawienie się krwiożerczych istot. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy protagonistka odkrywa, że jest w ciąży.

Aby pokonać przeciwności losu, Alex musi wykorzystać swój spryt oraz narzędzia znalezione podczas podróży.

A Quiet Place: The Road Ahead zadebiutuje w 2024 roku. Tytuł trafi na PC oraz konsole Xbox Series S|X i PlayStation 5.

Źródło: IGN

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.