A World of Keflings za darmo dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate

A World of Keflings

Dopiero co dwie pierwsze gry z wrześniowego Games with Gold zostały udostępnione do pobrania, a subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate już mogą instalować kolejną niezapowiedzianą wcześniej produkcję zupełnie za darmo. Tym razem „grą niespodzianką” jest A World of Keflings z 2010 roku. Może i nie jest to najwybitniejszy tytuł w swojej kategorii, ale cóż – darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

A World of Keflings za darmo, ale tylko z Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate

Zwiastun A World of Keflings

A World of Keflings to sympatyczna gra dla całej rodziny będąca bezpośrednią kontynuacją A Kingdom for Keflings z 2008 roku. Wcielamy się tu w postać swojego avatara z usługi Xbox Live, a naszym zadaniem jest rozbudowa królestwa tytułowych Keflingów, czyli niewielkich ludzików, które niestety nie są zbyt inteligentne.

Aby zgarnąć A World of Keflings za darmo, będąc subskrybentem Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, w pierwszej kolejności trzeba udać się pod ten adres. Następnie należy zalogować się na swoje konto Microsoft i wcisnąć niebieski przycisk Get. Mimo że gra została udostępniona bezpłatnie tylko w arabskim Microsoft Store, to przebywając w Polsce również można skorzystać z okazji. A World of Keflings uruchomimy na Xboxie 360, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S).

Produkcja pozostaje darmowa tylko do 30 września 2021 roku, jednak po dopisaniu jej do swojego konta Microsoft będzie można w nią grać już zawsze – nawet po wygaśnięciu abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z