Activision rozkręca akcję marketingową Call of Duty Black Ops 6! Firma stawia na kreatywne podejście

Call-of-Duty-Black-Ops-4

Wczoraj wieczorem wreszcie doczekaliśmy się ujawnienia pierwszego teasera Call of Duty Black Ops 6, a więc nadchodzącej odsłony najpopularniejszej serii FPS-ów od Activision. Oczywiście nie jest to jedyna akcja, jaką amerykański wydawca przygotował, aby zadbać o odpowiednie zainteresowanie swoją produkcją. Już teraz w sieci pojawia się coraz więcej materiałów, które jasno nawiązują do nadchodzącej produkcji. Atmosfera wokół gry robi się coraz gorętsza.

Call of Duty Black Ops 6 z nietypowym markeringiem

Od wczoraj Activision zdaje się intensyfikować swoje działania, które mają na celu wypromowanie Call of Duty Black Ops 6. Oficjalne plakaty ze sloganem „The Truth Lies” zaczęły pojawiać się na ulicach Nowego Jorku, a do internetu zaczęły trafiać coraz to nowe informacje na temat dalszych planów wydawcy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jednym z przykładów czegoś takiego jest ujawnienie dokładnej nazwy gry na ostatniej fikcyjnej gazety, którą stworzyło właśnie Activision. Jest to całkiem ciekawa forma reklamy, całkiem nietypowa, ale na pewno przyciągają uwagę nawet tych, którzy z grami mają raczej niewiele wspólnego.

Warto przypomnieć, że pierwszych konkretów dotyczących Call of Duty Black Ops 6 doczekamy się już 9 czerwca 2024 roku. Podczas specjalnego wydarzenia Xbox Games Showcase firma powinna ujawnić znacznie więcej na temat tego, jak prezentować się będzie nadchodząca część kultowego cyklu FPS-ów.

Jak na razie zainteresowanie grą zdaje się rosnąć i zapewne im bliżej premiery, tym więcej intrygujących materiałów będzie się pojawiać. Pozostaje jednak pytanie, czy nowa gra nie zaliczy wizerunkowej porażki na miarę Call of Duty Modern Warfare 3? Miejmy nadzieję, że tym razem deweloperzy podeszli do gry nieco ambitniej.

Źródło: MWZ & Warzone News, Call of Duty, CharlieIntel

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.