Call of Duty Black Ops 6 – ujawniono pierwszy teaser! Activision rozpoczyna promowanie gry

Call of Duty Black Ops 6

W ostatnich tygodniach w sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej informacji na temat nadchodzącej odsłony Call of Duty. Według najnowszych doniesień gra otrzyma podtytuł Black Ops 6, a także będzie dostępna w ramach usługi Xbox Game Pass. Oficjalna zapowiedź tytułu zbliża się wielkimi krokami, czego dowodem jest opublikowanie pierwszego, tajemniczego teasera.

Call of Duty Black Ops 6 – pierwszy teaser

Odnaleziony teaser przedstawia grupę mężczyzn wspinających się na Mount Rushmore pod osłoną nocy.

Banery zawieszone na pomniku prezydentów USA układają się w napis The Truth Lies (ang. prawda kłamie), co najwyraźniej jest nawiązaniem do końcowego etapu Call of Duty: Black Ops Cold War (gracze mogli wyznać prawdę lub skłamać na temat miejsca pobytu antagonisty).

Co więcej, na czwartym banerze oraz plecaku jednego z „wandali” znajdziemy symbol, który pojawił się już na mediach społecznościowych marki Xbox.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na stronie thetruthlies.com aktualnie znajdziemy jedynie wirtualny, interaktywny telewizor kineskopowy. Oprócz przełączania kanałów i dostosowania głośności możemy pobrać oglądany materiał naciskając przycisk REC.

Oficjalna prezentacja kolejnej części Call of Duty odbędzie się podczas wydarzenia Xbox Games Showcase, które zostało zaplanowane na 9 czerwca 2024 roku.

Źródło: IGN

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.