Ambitny city builder wkrótce trafi do PC Game Pass! Do tej pory ma ona 95% pozytywnych opinii na Steam

Against the storm pc game pass

Microsoft stara się jak może, aby dostarczać opłacającym różne wariacje abonamentu Game Pass wiele świetnych gier. Dzieje się tak nie tylko na konsolach, ale też na PC, gdzie także można ograć kilka interesujących pozycji, które dodawane są do abonamentu. Tak jest w przypadku jednego z ciekawie wyglądających city builderów, który już niebawem ma trafić do „zielonego abonamentu” na komputerach.

Against the Storm z premierą w PC Game Pass już na początku grudnia

Against the Storm — trailer wersji 1.0

Mowa dokładnie o Against the Storm, a więc produkcji, która miesza ze sobą cechy wspomnianego gatunku oraz roguelite. Jako przywódca musimy skupić się na przetrwaniu w obliczu możliwej zagłady całej fantastycznej cywilizacji. Zadanie to oczywiście nie jest proste, a losowość zdaje się tutaj zarówno błogosławieństwem, jak i karą; wszystko zależy od naszego szczęścia.

Against the Storm opuszcza wczesny dostęp i otrzymuje aktualizację 1.0, a Microsoft postanowił zapewnić, że przy okazji oficjalnej premiery trafi ona także do PC Game Pass. Aktualnie deweloperzy potwierdzili, że gra zadebiutuje 8 grudnia 2023 roku i od tego momentu będzie dostępna właśnie w PC Game Pass i Microsoft Store.

against the storm
Against the Storm

Przy okazji wydania pełnej wersji tego tytułu deweloperzy przygotowali zupełnie nowy tryb, który w wolnym tłumaczeniu nazwać można „Ręka królowej”. Jest on przygotowany dla tych bardziej doświadczonych, graczy, a co za tym idzie — stawia większe wyzwanie. Trzeba w nim bowiem przekuć diamentową pieczęć w zaledwie jeden cykl.

Przeczytaj też: Smartfon do 3000 zł

We wczesnym dostępie produkcja ta zebrała dotychczas 14 500 recenzji na Steam, z czego aż 95% z nich jest pozytywna. Against the Storm bywa też dość często streamowane nawet przez rodzimych twórców, czyli mowa o naprawdę znanej pozycji. Zamierzacie przetestować tego city buildera? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.