Czyżby Age of Empires 4 w końcu zmierzało na konsole Xbox? Na to wygląda

Age of Empires 4

Pecetowa premiera Age of Empires 4 przyciągnęła przed ekrany komputerów wielu entuzjastów gier strategicznych. Produkcja ta okazała się bardzo udaną kontynuacją kultowej serii. Teraz wiele wskazuje na to, że gra trafi również na konsole Xbox.

REKLAMA

Czy możemy spodziewać się zapowiedzi Age of Empires 4 na konsole Xbox podczas targów Gamescom 2022?

pic.twitter.com/MneRQoDTZd

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) August 23, 2022

pic.twitter.com/MneRQoDTZd

— Aggiornamenti Lumia (@ALumia_Italia) August 23, 2022

Aggiornamenti Lumia, który znany jest ze zdradzania zakulisowych informacji na temat działań Microsoftu, udostępnił dziś grafikę przedstawiającą okładkę Age of Empires 4. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że pojawiła się ona w towarzystwie tytułów, które „zieloni” zamierzają przedstawić na tegorocznych targach Gamescom. Wpis niemal od razu wywołał szereg spekulacji, które głoszą, jakoby Microsoft planował zapowiedzieć port Age of Empires 4 na konsole Xbox.

Przeczytaj też: Najlepszy soundbar do telewizora

Oczywiście na ten moment nie można ze stuprocentową pewnością stwierdzić, że taki port się pojawi. Możliwe jest, że Microsoft ma w planach zapowiedzieć dodatek do Age of Empires 4, a targi w Kolonii są idealną ku temu okazją. W każdym razie wszystkie te spekulacje powinny zostać rozwiane w nadchodzących dniach.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!