Czerwcowa aktualizacja Xbox pozwala przeglądać sekretne osiągnięcia przed ich odblokowaniem

Xbox osiągnięcie

Maj dobiega końca — dzisiaj Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę czerwca, a także pokazał czerwcową ofertę Games with Gold. To jednak nie koniec, bo Amerykanie opublikowali też wpis na temat czerwcowej aktualizacji Xbox. Tym razem firma przygotowała tylko jedną nowość, ale z pewnością wielu graczy się z niej ucieszy.

REKLAMA

Aktualizacja Xbox na czerwiec 2022. Co nowego?

Aktualizacja Xbox na czerwiec 2022 to jedna, ale całkiem spora nowość. Dotychczas podejrzenie treści osiągnięć, których nie odblokowaliśmy, nie było możliwe, ale Microsoft postanowił dać graczom taką opcję. Uaktualnienie dla konsol Xbox One i Xbox Series X|S zostało już udostępnione i powinno dotrzeć do wszystkich graczy w ciągu najbliższych 24 godzin.

Po instalacji aktualizacji wystarczy uruchomić daną grę, wcisnąć przycisk Xbox i z menu bocznego przejść do zakładki Aktywność w grze. Tam trzeba już tylko uruchomić listę osiągnięć, wybrać te, które nas interesuje i wcisnąć przycisk pozwalający odkryć jego nazwę oraz opis. Co ciekawe, z tej opcji można korzystać nie tylko na konsolach, a także w aplikacji Xbox na PC, Androida oraz iOS.

Przeczytaj też: Data wydania next-genowej aktualizacji dla Assassin’s Creed Origins

Z mniej istotnych zmian, w czerwcowej aktualizacji Xbox poprawiono jeszcze szybkość wykrywania nowych aktualizacji dla gier. Update na maj przyniósł nieco więcej nowości, ale wiadomo, że to nie żaden konkurs. Co sądzicie o opcji odkrywania sekretnych achievementów jeszcze przed ich odblokowaniem? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!