Alan Wake 2 z kolejną aktualizacją! Tym razem dla Xboxów Series X|S

Alan Wake 2

Wczoraj Remedy poinformowało o aktualizacji do Alan Wake 2. To jednak nie koniec ulepszeń, bo dziś producent opublikował komunikat o kolejnej łatce. Ta skupia się na Xboxach Series X|S.

Alan Wake 2 – aktualizacja z 31 października

Zwiastun Alan Wake 2

Dzisiejsza aktualizacja dla Alan Wake 2 na Xboxach Series X|S nie jest zbyt obszerna w informacje. Strona internetowa Remedy wspomina o zaledwie dwóch kwestiach, którymi są dalsza naprawa błędów i lokalizacji.

Jak zaznacza producent, dzięki najnowszej łatce wersje gry na Xboxy, PS5 i PC są teraz między sobą równe. Patch został oznaczony cyferkami 1.0.0.7.

Przypomnijmy, że dalszy rozwój gry nie będzie opierał się wyłącznie o patche poprawiające wydajność czy bugi. Wiemy już bowiem, że Alan Wake 2 doczeka się dwóch dodatków.

Zobacz też: Monitor gamingowy do 600 zł

Alan Wake 2 pojawił się na rynku 27 października. Gra jest dostępna wyłącznie na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.