Alan Wake 2 doczeka się „znaczących” darmowych DLC! Remedy Entertainment może zaskoczyć graczy

Alan Wake 2 Alan Saga

Jedną z gorętszych premier w najbliższym czasie będzie bez wątpienia Alan Wake 2 od Remedy Entertainment. Jeszcze pod koniec września twórcy potwierdzili, że gra doczeka się dwóch DLC, jednocześnie mając plany na rozwój tego uniwersum. Teraz zaś Sam Lake zabrał głos w sprawie dodatkowej zawartości, która trafi do ich nadchodzącej produkcji.

Alan Wake 2 – darmowe DLC mają być „znaczące”, choć jeszcze nie wiadomo co to oznacza

alan wake 2
Alan Wake 2

W trakcie jednego z ostatnich wywiadów Sam Lake, a więc pisarz odpowiedzialny za wykreowanie uniwersum Alana Wake’a stwierdził, że druga odsłona tego IP doczeka się dwóch darmowych DLC, które mają być „znaczące”. Oczywiście mężczyzna nie podzielił się konkretami, jednak czas na to ma przyjść po debiucie podstawowej wersji gry.

Mamy darmowe DLC i są one dość znaczące. Spodziewam się, że wkrótce po premierze gry zajmiemy się szczegółami, ale wszystko będzie darmowe dla każdego, kto będzie mieć grę.

Sam Lake

Poza darmową zawartością Remedy Entertainment pracuje też nad tą płatną. Przy okazji wrześniowej rozmowy z serwisem WccfTech otrzymaliśmy potwierdzenie, że owe płatne dodatki będą nosić tytuły „Night Springs” i „Lake House”.

Przeczytaj też: Gry podobne do Uncharted

Nie da się ukryć, że brzmi to bardzo ciekawie, choć na ten moment nie sposób zawyrokować, czego owa darmowa zawartość będzie dotyczyć. Można być pewnym, że debiut Alana Wake’a 2 to dopiero początek, a Remedy później nie zamierza składać broni. Będzie ciekawie!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.