Alan Wake 2 zachwyca na 14-minutowym gameplayu! Zobaczcie nowy materiał z targów Gamescom 2023

Alan Wake 2

Na Gamescom Opening Night Live zaprezentowano klimatyczny i niepokojący zwiastun gry Alan Wake 2. Nieco wcześniej ujawniono natomiast, że na premierę nowej produkcji Remedy Entertainment będzie trzeba poczekać trochę dłużej. Tymczasem w sieci pojawił się kolejny materiał z targów w Kolonii. Tym razem gracze mogą zobaczyć obszerny gameplay z nadchodzącej kontynuacji przygód tytułowego pisarza.

Alan Wake 2 na rozgrywce z targów Gamescom 2023. Gra Remedy Entertainment wygląda świetnie

Alan Wake 2 – gameplay z targów Gamescom 2023

Opublikowany gameplay trwa nieco ponad 14 minut i pozwala dokładnie sprawdzić, jak Alan Wake 2 prezentuje się w akcji. Trzeba przyznać, że nadchodząca produkcja Remedy Entertainment wygląda naprawdę dobrze. Udostępnione fragmenty rozgrywki prezentują eksplorację nocnego i opuszczonego miasta, a także walkę z przeciwnikami w ciemnych tunelach metra.

Nie zabrakło też miejsca na prezentację systemu, za którego sprawą Alan Wake będzie tworzył swoją opowieść. Dzięki zdobytym poszlakom bohater będzie mógł bowiem wpływać na otaczającą go rzeczywistość. Dokładna eksploracja i zbieranie dowodów pozwoli natomiast popchnąć fabułę do przodu, a także zobaczyć inne wydarzenia.

Alan Wake, zagubiony pisarz uwięziony w koszmarze wykraczającym poza granice naszego świata, tworzy mroczną opowieść, usiłując ukształtować rzeczywistość i wyrwać się ze swojego więzienia. Wbrew czającej się grozie Wake stara się zachować zdrowy rozsądek i pokonać diabła w jego własnej grze.

– informuje opis gry w Epic Games Store.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 3500 zł

Kup Alan Wake 2

Alan Wake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 27 października 2023 roku. Czekacie na nową produkcję studia Remedy Entertainment? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.