Alan Wake 2 na nowym materiale! Gra zapowiada się wyjątkowo mrocznie i niepokojąco

Alan Wake 2

Fani mocnych wrażeń oglądając dzisiejsze otwarcie targów Gamescom 2023, do samego końca musieli czekać na jakiekolwiek wieści na temat Alan Wake 2. Cierpliwość jednak popłaca, bo to, co dane nam było zobaczyć w przypadku materiałów prezentujących najnowszą grę od Remedy Entertainment było warte poświęconego czasu. Niepokój i groza płynąca z trailera robi ogromne wrażenie.

Alan Wake 2 na kolejnym niezwykle mrocznym zwiastunie

Alan Wake 2 – trailer Gamescom 2023

Udostępniony podczas targów Gamescom 2023 zwiastun stanowi tak naprawdę połączenie przerywników filmowych, gameplayu oraz dodatkowych ujęć, które zmontowane zostały w niezwykle intrygujący sposób. Tym razem materiał skupia się na głównym bohaterze, prezentując gehennę jaką przyjdzie mu przeżyć w Leżu Mroku.

Na uwagę zasługują przewijające się ujęcia bezpośrednio z silnika gry, które zapowiadają niezwykle „filmowe doświadczenie”. Biorąc pod uwagę ten i wszystkie wcześniejsze materiały wyprawa do miasteczka Bright Falls zapowiada się wyjątkowo mrocznie; w końcu tego dokładnie oczekuje wielu graczy.

Przeczytaj też: Gry na PS5 dla dzieci

Kup Alan Wake 2

W ramach kronikarskiego obowiązku przypominamy, że Alan Wake 2 zadebiutuje już 27 października 2023 roku na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Zwolennicy fizycznych wydań gier będą wyjątkowo niepocieszeni, bo tytuł ten ukaże się wyłącznie w cyfrowej dystrybucji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.