Alan Wake 2 z gameplayem na Summer Game Fest! Sprawdźcie kolejny materiał z gry

Alan Wake 2

Bez dwóch zdań jednym z najciekawszych wydarzeń Summer Game Fest 2023 był krótki panel poświęcony nadchodzącemu dziełu jakim jest Alan Wake 2. Poza krótkim wprowadzeniem otrzymaliśmy świeży fragment gameplayu, który prezentuje, jak tytuł ten sprawdza się w akcji. Fani mocnych wrażeń powinni być zadowoleni!

Alan Wake 2 na gameplayem prezentującym perspektywę Sagi Anderson

Alan Wake 2 – gameplay

Udostępniony w trakcie wydarzenia gameplay przedstawia perspektywę Sagi Anderson, której celem jest zbadanie rytualnych morderstw. Nie da się ukryć, że prezentowany nam fragment rozgrywki robi niemałe wrażenie klimatem i dbałością o detale.

Niestety, materiał kończy się w momencie paradoksalnie najciekawszym, zostawiając oczekujących graczy z poczuciem niedosytu. W zasadzie o to chodziło, bo nic nie nakręca zainteresowania jak kuszenie właśnie takimi urywkami.

Przeczytaj też: Gry singleplayer

Kup Alan Wake 2

Przypominamy, że Alan Wake 2 zadebiutuje już 17 października 2023 roku na PC, PS5, Xbox Series X|S. Warto jednak pamiętać, że tytuł od pewnego czasu dostępny jest w przedsprzedaży, choć w cenie nieco wyższej niż początkowo obiecywano.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.