Kolejny gameplay z Alan Wake 2. Poznajcie The Mind Place – specjalne miejsce nowej bohaterki gry

Alan-Wake-2-Saga-Anderson

Alan Wake 2 pojawi się na rynku już za kilka miesięcy. Nic więc dziwnego, że właśnie otrzymaliśmy nowy gameplay z tej ciekawie zapowiadającej się gry. Przedstawia on The Mind Place, czyli dosyć ważne pomieszczenie dla bohaterki produkcji Sagi Anderson.

Nowy gameplay z Alan Wake 2

Gameplay z Alan Wake 2

Kolejny już gameplay z Alan Wake 2 to w zasadzie kilkudziesięciosekundowy klip. Pozwala nam na rozejrzenie się po pomieszczeniu, które będzie niezwykle ważne dla Sagi Anderson.

Mowa tu o The Mind Place. Pokój ten umożliwi nam dostęp do stron maszynopisu, mapy czy też tablicy spraw, dzięki której łatwiej będzie nam prowadzić prace nad trwającymi śledztwami.

Jak sama nazwa wskazuje, pomieszczenie istnieje tylko w umyśle głównej bohaterki. Później następuje nagły powrót do „realnego” świata wraz ze wnioskami wyciągniętymi z głębi naszego umysłu.

Zobacz też: Gry hack and slash

Kup Alan Wake 2

Alan Wake 2 zadebiutuje w gorącym, jesiennym okresie, gdzie rywalizacja o uwagę gracza będzie spora. Mówiąc konkretniej, posiadacze PC, PS5 i Xboxów Series X|S dostaną ten tytuł w swoje ręce już 17 października 2023 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.