Alan Wake 2 będzie prawdziwie przerażającą produkcją? Możliwe, że poznaliśmy też miesiąc premiery

Alan Wake 2

Od początku tego roku w sieci pojawiło się całkiem sporo informacji na temat Alan Wake 2. Zgodnie z informacjami zawartymi w raporcie finansowym Remedy Entertainment najnowsze dzieło tego studia powinno trafić do nas jeszcze w 2023 roku. Doniesienia ta zostały w pewnym stopniu potwierdzone przez jednego z aktorów głosowych, który bierze udział w tworzeniu tego dzieła.

Zgodnie ze słowami jednego z aktorów głosowych Alan Wake 2 będzie „naprawdę dobry”

Alan Wake 2 grafika koncepcyjna
Alan Wake 2 – grafika koncepcyjna

Mowa dokładniej o Matthew Porrettrze, który w ostatnim odcinku podcastu Monsters, Madness and Magic przyznał wprost, że miał to szczęście i dane mu było podkładać głos głównemu bohaterowi Alan Wake 2. Oczywiście nie jest to pierwszy raz, gdy Porretta użycza głosu tej postaci.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aktor z oczywistych względów nie mógł wyjawić zbyt wielu konkretów na temat najnowszej odsłony przygód sławnego autora, jednak nie szczędził pochwał dla tej gry. Stwierdził on, że Alan Wake 2 będzie „naprawdę dobry”, a przede wszystkim przerażający i wymagający dla graczy. Z ust Porretta padły też wyrazy uznania dla Remedy Entertainment, które w jego oczach robi „niesamowite rzeczy”.

Tym, co powinno przede wszystkim zainteresować graczy to informacja, jakoby Alan Wake 2 miał zadebiutować już w październiku 2023 roku. Informacje te zdają się całkiem realne, bo aktor jeszcze w ubiegłym tygodniu przebywał w siedzibie fińskiego dewelopera.

Przeczytaj też: Gry podobne do League of Legends

Coraz więcej znaków na niebie i ziemi zdaje się wskazywać, że najnowsze dzieło od Remedy Entertainment faktycznie ukaże się jeszcze w tym roku. Pozostaje wiec mieć trzymać kciuki za deweloperów, aby proces produkcyjny nadal szedł tak dobrze, jak do tej pory.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.