Alan Wake 2 z nowym trybem! Gracze będą mogli uchwycić piękno produkcji Remedy Entertainment

Alan Wake 2

Nieco ponad tydzień temu gra Alan Wake 2 otrzymała pierwsze DLC. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji. Najnowsza produkcja Remedy Entertainment doczekała się bowiem kolejnej aktualizacji. Wraz z najnowszym patchem kontynuacja przygód Alana Wake’a została natomiast wzbogacona o nowy tryb.

Alan Wake 2 z nową aktualizacją. Gra Remedy Entertainment otrzymała tryb fotograficzny

Zgodnie z przekazanymi informacjami twórcy Alan Wake 2 wprowadzili do swojej produkcji tryb fotograficzny. Nowa zawartość dostępna jest dla wszystkich posiadaczy gry w ramach bezpłatnej aktualizacji. Remedy Entertainment przygotowało również krótki materiał wideo prezentujący możliwości wspomnianego narzędzia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fińskie studio podkreśla, że tryb fotograficzny pozwoli fanom gry Alan Wake 2 „uchwycić piękno” północno-zachodniego Pacyfiku, a także „zjawiskową niesamowitość” Leża Mroku. Deweloperzy zachęcają również graczy do dzielenia się swoimi pracami w mediach społecznościowych. Jeśli chcecie mieć pewność, że Wasze screeny dotrą do twórców, to koniecznie pamiętajcie o hashtagu #AW2Photography.

Na koniec warto przypomnieć, że gra Alan Wake 2 dostępna jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Mieliście już okazję zapoznać się ze wspomnianą produkcją studia Remedy Entertainment? Jeśli tak, to koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach!

Źródło: X

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.