Alan Wake 2 doczeka się zapowiedzi DLC! Remedy zaprasza graczy „na kawę w Night Springs”

Alan Wake 2

Debiutujący w październiku ubiegłego roku Alan Wake 2 jest jedną z tych produkcji, które może i cieszyły się sporym zainteresowaniem graczy, ale — wedle ostatnich raportów — raczej nie pozwoliły jeszcze na sobie zarobić. Mimo tego Remedy nie zamierza się zrażać i dalej chce kontynuować prace nad dodatkami. Zapowiedź pierwszego z nich mamy zobaczyć jeszcze w tym tygodniu.

Zapowiedź DLC do Alan Wake 2 podczas Summer Game Fest 2024?

Na oficjalnym profilu gry na Twitterze/X pojawił się wpis, w którym twórcy „zapraszają graczy na kawę” do miasteczka Night Springs. Jest to oczywiste nawiązanie do jednego z fikcyjnych programów telewizyjnych, a zarazem tytuł pierwszego dodatku, który zawita do Alan Wake 2. Innymi słowy, Remedy daje jasny sygnał, że szykuje się do ogłoszenia DLC, a odbędzie się to już 7 czerwca 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Biorąc pod uwagę datę tego ogłoszenia, można zakładać, że trailer Night Spirngs pojawi się podczas transmisji Summer Game Fest 2024. Trudno o lepszy moment na taką zapowiedź, zwłaszcza że samo wydarzenie będzie trwało około 2 godzin, a to dość sporo czasu na to, aby upchnąć zapowiedzi dodatków.

Na pewno taka zapowiedź byłaby nie lada niespodzianką dla wielu osób, które spragnione są poznania dalszych losów problematycznego pisarza i agentki FBI. Trzeba więc czekać i liczyć, że fińskie studio dowiezie coś, będzie kolejnym powodem, dla którego warto będzie wrócić do tej pozycji. Czekacie?

Źródło: Twitter/X: Alan Wake

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.