Alan Wake 2 – znamy przybliżoną datę premiery drugiego DLC „Lake House”

Alan-wake-2

W ubiegłym miesiącu podczas Summer Game Fest 2024 studio Remedy oficjalnie ogłosiło premierę pierwszego rozszerzenia do Alan Wake 2, które spotkało się z pozytywnym odbiorem ze strony graczy i recenzentów. Na drugi dodatek nie będziemy musieli czekać równie długo.

Alan Wake 2 „Lake House” zadebiutuje w październiku

Alan Wake 2 – premierowy zwiastun pierwszego DLC Night Springs

Wzmianka o przybliżonej dacie premiery pojawiła się w zaktualizowanym FAQ na stronie gry. Rozszerzenie „Lake House” zadebiutuje w październiku 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Fabuła nadchodzącego dodatku koncentruje się wokół tajemniczego obiektu zlokalizowanego nieopodal jeziora Cauldron Lake. Zadaniem graczy jest odkrycie tajemnic budynku, w którym przeprowadzano tajne badania.

Przy okazji twórcy przypominają, że oba DLC są częścią pudełkowej edycji Deluxe, która trafi do sprzedaży 22 października. Za dystrybucję na terenie Polski odpowiada Cenega.

Dodatków nie zabraknie także w edycji kolekcjonerskiej, dostępnej w przedsprzedaży wyłącznie w sklepie Limited Run. Jej cena wynosi 199,99 USD (ok. 805 zł, bez podatku VAT i kosztów wysyłki).

Źródło: Wccftech, Alan Wake

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.