Alan Wake Remastered na Switcha niewypałem? Gracze zalecają unikać tej wersji gry

Alan Wake Remastered na Switcha

Wczoraj informowaliśmy, że nieco niespodziewanie w sklepie Nintendo eShop pojawił się port Alan Wake Remastered na Nintendo Switch. Wywołało to wśród graczy spore zainteresowanie tytułem i pierwsi zainteresowani już zagrywali się w tę produkcję. Okazuje się jednak, że wersja ta ma dość poważne problemy, a niektórzy radzą unikać tego wydania.

Alan Wake Remastered na Switcha ma problemy z utrzymaniem 30 klatek

Materiał obrazujący problemy z wydajnością portu Alan Wake Remastered na Nintendo Switch

Od wczoraj w sieci zaczęły się pojawiać głosy, że Alan Wake Remastered na Switcha to gra, której jakość stoi na żenująco niskim poziomie. Wersja ta ma mieć problem z utrzymaniem stałych 30 kl./s, spadając czasem do wartości oscylujących w granicach 20-21 FPS. Naturalnie tak rozchwiany framerate nie zapewnia komfortowych warunków grania. W efekcie tego wielu graczy po prostu porzuca ten port.

Przeczytaj też: Procesor do gier

Jest to bez wątpienia bardzo niepokojąca informacja dla wszystkich, którzy mieli ochotę zagrać w Alana Wake’a na Switchu. Pozostaje mieć nadzieję, że Remedy Entertainment będzie w stanie w jakiś sposób naprawić ten problem. A jakie są Wasze wrażenia po ograniu Alana Wake’a na Nintendo Switch (o ile oczywiście mieliście taką okazję)? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.