Alan Wake Remastered pojawił się na Nintendo Switch! Grę można nabyć w promocyjnej cenie

Alan Wake

Jeszcze w maju informowaliśmy, że Remedy Entertainment ogłosiło, że Alan Wake Remastered — poza głównymi platformami — ukaże się również na Nintendo Switch. Wówczas nie podano jednak konkretnej daty, więc wszyscy zainteresowani niecierpliwie wyczekiwali dodatkowych informacji. Okazuje się jednak, że nie trzeba już czekać, gra bowiem jest już dostępna i to w całkiem dobrej cenie.

Alan Wake Remastered na Nintendo Switch tylko w wersji cyfrowej

Alan Wake Remastered — Trailer wersji na Nintendo Switch

Remedy Entertainment i Epic Games ogłosili, że Alan Wake Remastered w wersji na Nintendo Switch jest już dostępny. Z okazji tej premiery przygotowany został rabat i grę można nabyć w Nintendo eShop 20% taniej, czyli za 79,20 zł. Promocja trwa tylko przez 20 dni, więc zainteresowanym radzimy się pośpieszyć. Co ważne przygody Alana Wake’a na sprzęcie „Wielkiego N” są uruchamiane z poziomu urządzenia, a nie poprzez streaming.

Przeczytaj też: Jaki router do domu

Warte uwagi jest to, że Alan Wake Remastered dostępny jest jedynie w cyfrowej dystrybucji, więc kolekcjonerzy wydań pudełkowych muszą w tym przypadku obejść się smakiem. Mimo tego jest to kolejna dość mocna pozycja w katalogu Switcha, na którym niebawem mają pojawić się cztery ostatnie odsłony z serii Resident Evil. Jak widać, użytkownicy tej przenośnej konsoli nie mają ostatnio zbyt wielu powodów do narzekań.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.