Aliens: Dark Descent z datą premiery! Zobaczcie gameplay trailer z nowej gry dla fanów Obcego

Aliens: Dark Descent

Dobre wieści dla graczy, którzy czekają na zapowiedzianą podczas Summer Game Fest 2022 grę Aliens: Dark Descent. W sieci pojawił się bowiem nowy zwiastun nadchodzącej produkcji studia Tindalos Interactive. Najnowszy materiał promocyjny ujawnia, kiedy fani Obcego będą mieli okazję zapoznać się ze wspomnianym tytułem.

Aliens: Dark Descent na zwiastunie z fragmentami rozgrywki i datą premiery

Aliens: Dark Descent – gameplay trailer

Zgodnie z informacjami przekazanymi w powyższym zwiastunie, Aliens: Dark Descent zadebiutuje na rynku 20 czerwca 2023 roku. W materiale nie zabrakło też fragmentów rozgrywki, które pozwalają zainteresowanym sprawdzić, jak nadchodząca produkcja studia Tindalos Interactive prezentuje się w akcji.

Wygląda również na to, że deweloperzy nie obawiają się konkurencji. Warto bowiem pamiętać, że w czerwcu na rynek trafią m.in. takie tytuły jak Street Fighter 6, Diablo 4, Crash Team Rumble czy też Final Fantasy XVI. Początek tegorocznego lata zapowiada się więc całkiem interesująco.

Zobacz też: Najlepsze smartfony do 1500 zł

Aliens: Dark Descent powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Zamierzacie zagrać w nową produkcję osadzoną w uniwersum Obcego? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.