Alone in the Dark na nowym zwiastunie! Odświeżony horror zapowiada się bardzo klimatycznie

alone in the dark

Zgodnie z pierwszymi zapowiedziami, Alone in the Dark miało zadebiutować na rynku 25 października 2023 roku. Deweloperzy podjęli jednak decyzję o przesunięciu terminu premiery rebootu kultowego horroru na 16 stycznia 2024. Teraz gracze, którzy wyczekują produkcji, mogą zapoznać się z nowym zwiastunem udostępnionym właśnie przez THQ Nordic.

Nowy zwiastun Alone in the Dark pod tytułem „Poszukując Jeremiego”

Zwiastun Alone in the Dark: Poszukując Jeremiego

THQ Nordic właśnie podzieliło się ze światem nowym zwiastunem z Alone in the Dark. Materiał prezentuje fragmenty z rozgrywki, klimatyczne ujęcia, a także przeciwników. Mamy także okazję zobaczyć dwójkę bohaterów, którymi będziemy mogli zagrać – Emily oraz Edwarda. Jak podkreślają twórcy, sceny z ich udziałem będą się różnić w zależności od tego, którą postać wybraliśmy, więc według nich warto przejść grę co najmniej dwa razy.

Alone in the Dark ma wracać do korzeni horroru psychologicznego i pozwolić graczom przeżyć klimatyczną podróż z elementami klasycznego Lovecrafta. Gracze będą mogli poznać historię z perspektywy Emily Hartwood lub Edwarda Carnby’ego. Głównym zadaniem będzie natomiast odkrycie mrocznych sekretów gotyckiego dworu Derceto.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 8000 zł

Odświeżona wersja Alone in the Dark ma zadebiutować 16 stycznia 2024 roku. Produkcja będzie dostępna na PC, PlayStation 5 oraz na Xboxach Series X|S w polskiej wersji językowej z napisami.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.