Alpha Call of Duty: Modern Warfare 3 znaleziona na serwerach PlayStation! Nowy CoD coraz bliżej?

Call of Duty Modern Warfare 2

Wraz z biegiem czasu dowiadujemy się coraz więcej na temat nowego Call of Duty, którym prawdopodobnie będzie Modern Warfare 3. Najświeższa informacja w tej kwestii dotyczy plików alpha gry, które zostały znalezione na serwerach PlayStation. Kryptonim testowej wersji to „HailStröm”.

Alpha Call of Duty: Modern Warfare 3 już testowana?

Call of Duty Hailstrom
Call of Duty HailStröm

O całej sprawie poinformowało najbardziej zaufane nieoficjalne źródło, czyli Tom Henderson z Insider Gaming. Zgodnie z jego informacjami, testy alphy Call of Duty: Modern Warfare 3 zostały przyspieszone.

Ta wersja gry ma nosić kryptonim „HailStröm”. Powyższa grafika została natomiast dostarczona insiderowi przez konto PlayStationSize z Twittera. Wraz z nią osoby tworzące ten profil zdradziły Hendersonowi, że rozmiar wewnętrznej wersji alfa nowego CoD-a wynosi około 20 GB.

Już jakiś czas temu plotki sugerowały, że Call of Duty: Modern Warfere 3 zadebiutuje pod koniec 2023 roku. Warto w tym miejscu wspomnieć o prawdopodobnych kamieniach milowych, które Activision zaplanowało dla kontynuacji MW2:

  • Pierwszy weekend bety dla PS4 i PS5 – od 6 października 2023 do 10 października 2023
  • Drugi weekend bety dla PS4, PS5, Xboxa One, Xboxów Series X|S i PC – od 12 października 2023 do 16 października 2023
  • Kampania Early Access dla PS4, PS5, Xboxa One, Xboxów Series X|S i PC – 2 listopada 2023
  • Premiera pełnej wersji gry – 10 listopada 2023
  • Debiut pierwszego sezonu / nowa mapa Warzone – 5 grudnia 2023

Zobacz też: Najlepsze gry skradanki

Kup Call Of Duty: Modern Warfare 3

Z kolei samo ujawnienie Call of Duty: Modern Warfare 3 ma nastąpić już na początku sierpnia. Pozostaje nam więc uzbroić się w cierpliwość.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.