Call of Duty: Modern Warfare 3 to CoD na 2023 rok! Tom Henderson zdradza pierwsze szczegóły o grze

Call of Duty Modern Warfare 3

Dopiero co wczoraj poznaliśmy za sprawą Toma Hendersona potencjalną datę premiery Call of Duty 2023 i zapowiedź, że jest to kontynuacja Modern Warfare 2. Nadal brakowało nam jednak kropki nad i w postaci oficjalnej nazwy gry. Insider zdradził ją dopiero dziś, a ma nią być właśnie Modern Warfare 3.

Call of Duty Modern Warfare 3 ma pojawić się pod koniec 2023 roku

Zwiastun Call of Duty Modern Warfare 2

Przypomnijmy, że Call of Duty Modern Warfare 3 ma zadebiutować zgodnie z informacjami Toma Hendersona już 10 listopada 2023 roku. Gra ma zostać wydana na PC, PS4, PS5, Xboxa One i Xboxy Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wcześniej pojawiały się plotki sugerujące, że odsłona ta będzie tylko dodatkiem do Modern Warfare 2 z 2022 roku. Kontynuacja ma być jednak pełnoprawnym tytułem, za którym stoi wspierany przez pozostałe studia zespół Sledgehammer Games.

Co więcej, Call of Duty Modern Warfare 3 naturalnie ma się też wzbogacić o tryb zombie – nadal jednak Activision zastanawia się, czy powinien być on częścią płatnej gry, czy też może przejść do modelu free to play. Nie zabraknie też naturalnie kampanii i multiplayera, a także nowej mapy do Warzone 2 z kampanii Modern Warfare 2 o nazwie Las Almas.

Przypomnijmy pełny kalendarz kluczowych dat dla nowego Call of Duty Modern Warfare 3:

  • Pierwszy weekend bety dla PS4 i PS5 – od 6 października 2023 do 10 października 2023
  • Drugi weekend bety dla PS4, PS5, Xboxa One, Xboxów Series X|S i PC – od 12 października 2023 do 16 października 2023
  • Kampania Early Access dla PS4, PS5, Xboxa One, Xboxów Series X|S i PC – 2 listopada 2023
  • Premiera pełnej wersji gry – 10 listopada 2023
  • Debiut pierwszego sezonu / nowa mapa Warzone – 5 grudnia 2023

Zobacz też: Mody do Farming Simulator 2019

Przyszłość serii Call of Duty na ten rok wydaje się więc być coraz jaśniejsza. Teraz nie pozostaje nam już nic innego, niż tylko czekać na oficjalne wieści ze strony Activision.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2359 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.