Alpha Protocol dostępne również na Steamie. Hit Obsidianu od razu trafił na promocję

Alpha Protocol

W marcu informowaliśmy o powrocie Alpha Protocol do sprzedaży, gdy to gra trafiła na GOG-a. Teraz przyszła pora na jej publikację również na Steamie. Przy okazji klasyk od Obsidianiu doczekał się też obniżki ceny.

Alpha Protocol na Steamie

Zwiastun Alpha Protocol

Mało kto pamięta, że Obsidian powinien kojarzyć się nie tylko z RPG-ami. Wszystko za sprawą m.in. Alpha Protocol, które zadebiutowało na rynku w maju 2010 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Lojalność kosztuje – i nikt nie wie tego lepiej niż agent Michael Thorton. Młody, utalentowany, odrzucony przez rząd agent Thorton jest jedyną osobą będącą w posiadaniu informacji, które są potrzebne, by zapobiec globalnej katastrofie.

Opis Alpha Protocol

Gra przez długi czas nie była dostępna w sprzedaży cyfrowej. Zmieniło się to w tym roku, gdy to najpierw zadebiutowała na GOG-u, a teraz znalazła się również w ofercie Steama.

Warto wspomnieć, że pozycja ta jest też dostępna na wyprzedaży. Teraz zapłacimy za nią 71,20 zł, podczas gdy jej cena regularna wynosi 89 zł.

Źródło: Steam

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.