Potężna oferta Amazon Prime Gaming na październik 2023! Do odebrania hit od Bethesdy i 6 innych gier

Amazon Prime Gaming

Nadchodzi październik, więc przyszedł czas na ogłoszenie kolejnego zestawu gier do odebrania w Amazon Prime Gaming. Tym razem będzie naprawdę mocarnie. Amazon się postarał i wkrótce udostępni nam jeden z największych hitów Bethesdy ostatnich lat.

Gry w Amazon Prime Gaming na październik 2023

Amazon Prime Gaming - październik 2023
Amazon Prime Gaming – październik 2023

Amazon Prime Gaming na październik 2023 to przede wszystkim Ghostwire: Tokyo wyprodukowane przez Tango Gameworks. Gra przebija kolejne kamienie milowe, a ostatni komunikat doniósł nam, że zgromadziła już 5 milionów graczy.

Poza tym będziemy mogli również odebrać 6 innych produkcji. Warto w tym wyróżnić ciekawe GRUNND, które będzie świetną pozycją do sprawdzenia przy okazji Halloween.

No ale tak czy inaczej, oto pełna oferta Amazon Prime Gaming na październik 2023:

  • GRUNND (aplikacja Amazon Games) – dostępne od 05.10
  • Ghostwire: Tokyo (Epic Games Store) – dostępne od 05.10
  • Coma 2: Vicious Sisters — Deluxe Edition (GOG.com) – dostępne od 12.10
  • Monster Prom 2: Monster Camp (GOG.com) – dostępne od 12.10
  • The Textorcist (GOG.com) – dostępne od 19.10
  • Golden Light (Epic Games Store) – dostępne od 19.10
  • Super Adventure Hand (aplikacja Amazon Games) – dostępne od 26.10

Zobacz też: Gry podobne do Starfield

Poza tym standardowo Amazon Prime Gaming umożliwia nam zgarnięcie dodatkowej zawartości do innych gier. Fani League of Legends, Cyberpunka 2077: Widmo wolności czy Overwatcha 2 mogą zapoznać się z pełną listą darmowego contentu w tym miejscu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.